Oferta pracy
FBSERWIS SPÓŁKA AKCYJNA
Elektromonter
FBSerwis SA to spółka będąca częścią Grupy Budimex, która realizuje kontrakty obejmujące: usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymanie techniczne budynków oraz obiektów przemysłowych, budowy oraz modernizacji oświetlenia ulicznego.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki:
  • Realizacja prac elektrycznych związanych z budową/modernizacją oświetlenia ulicznego
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, w tym przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznej
  • Realizacja prac związanych z budową/przebudową instalacji elektroenergetycznych
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w branży oświetleniowej jest mile widziane, ale chęć nauki również się liczy!
  • Gotowość do pracy w delegacji – głównie woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie i Warmińsko – Mazurskie
  • Wykształcenie w kierunku elektrotechnicznym lub pokrewnym
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia SEP gr.1

Mile widziane:

  • Uprawnienia na HDS oraz koparki/ładowarki będą dodatkowym atutem
  • kat. B+E – mile widziane
Co oferujemy:
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Współpraca z zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, więc nauczymy Cię tego czego nie potrafisz
  • Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną
  • 50% dofinansowania do karty sportowej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
Benefity:
Prywatna opieka medyczna
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Administratorem danych osobowych jest FBSerwis SA z siedzibą w Warszawie (01-204) przy ul. ‎Siedmiogrodzkiej 9, [email protected]. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia ‎postępowania rekrutacyjnego, w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c ‎RODO). W przypadku podania dodatkowych informacji, ich przetwarzanie będzie oparte na zgodzie ‎kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dodatkowo FBSerwis przetwarza dane osobowe do celu ‎realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest dochodzenie lub obrona przed ‎roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). FBSerwis będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe, ‎także w kolejnych naborach, jeśli wyrazi Pan/Pani na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Każda ‎zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać odwołana w dowolnym czasie. Aby ‎dowiedzieć się więcej na temat zasad na jakich przetwarzamy Państwa dane oraz o ‎przysługujących Państwu w związku z tym prawach kliknij